Aksaray
-3°C

İl İçi Tayin Duyurusu

İl İçi Tayin Duyurusu

AKSARAY İl SAĞLIĞI MÜDÜRLÜĞÜ

İL İÇİ ATAMA KOMİSYONU KARARLARI

 

Standart fazlası personelin ataması ve yeni açılan tesislerde personel ihtiyacı olması nedeniyle “Sağlık Personelinin İl İçi Yer Değişikliğinin Usul ve Esaslarına Dair Yönerge’nin” 6. Maddesinin 2. fıkrasına ve 13. Maddesine istinaden,   Müdürlük Makamının 23.01.2017 tarih ve 247 sayılı onayı ile Müdürlüğümüzde İl İçi Atama Komisyonu kurulmuştur. Komisyonumuzca alınan kararlar aşağıdadır.

 

  1. Sağlık Memuru (ilk ve acil yardım/ Sağlık Teknikeri(ilk ve acil yardım) ünvanındaki personel hariç başvurular kabul edilmeyecektir. 
  2. Komisyonumuza hizmet devamlılığını sağlamak amacıyla İlimiz Merkezine bağlı belde ve kasabalar (Acıpınar, Taşpınar, Sultanhanı) ile İlçelerde görev yapan personel başvuru yapamayacaktır.
  3. İl Ambulans Servisi Komuta Kontrol Merkezinde görev yapan Sağlık Memuru (ilk ve acil yardım) personelinin müracaatı öncelikli olarak değerlendirilecektir.
  4. İl Ambulans Servisi Komuta Kontrol Merkezi hariç müracaatta bulunan personel son görev yerinde fiilen 1(bir) yıl çalışmış olma şartı aranacaktır.
  5. Merkezdeki  istasyonlardan, aynı istasyonda fazla talep olması halinde görev yapan personelden en yüksek hizmet puanına sahip Sağlık Memuru (ilk ve acil yardım) ünvanında 2(iki), Sağlık Teknikeri (ilk ve acil yardım) ünvanında 1(bir) personelin müracaatı değerlendirilecektir.     
  6. İl Ambulans Servisi Komuta Kontrol Merkezinde  görev yapan PDC fazlası  Sağlık Memuru (ilk ve acil yardım) ünvanındaki personelden müraacatta bulunmayan personelin 01.01.2017 tarihli hizmet puanına göre ihtiyaç duyulan istasyonlara resen ataması yapılacaktır. 
  7. Başvurular, 07 Şubat 2017 tarihinde başlayıp 15 Şubat 2017 tarihi mesai bitiminde sona erecektir. Başvuru belgeleri kapalı zarf içinde Müdürlüğümüz gelen-giden evrak birimine teslim edilecektir.
  8. Tercihle birlikte Kişisel Veri Bankasından alınan 01.01.2017 tarihli Hizmet Puanını gösterir yazıcı çıktısı eklenecektir. Atama talepleri hizmet puanı önceliğine göre yapılacaktır.

 

 

Sağlık Memuru (İlk ve acil yardım) Münhal Kadrolar

Sıra No

Birim Adı

Kadro Sayısı

1

Merkez 8 Nolu ASH İstasyonu

7

2

Merkez 9 Nolu ASH İstasyonu

8
 

 

 

 

 

 

 

                Sağlık Teknikeri (İlk ve acil yardım) Münhal Kadrolar

Sıra No

Birim Adı

Kadro Sayısı

1

Merkez 8 Nolu ASH İstasyonu

2

2

Merkez 9 Nolu ASH İstasyonu

3
 

 

   

 

                            


Komisyon Başkanı                                 Üye                                                            Üye                     
Dr. Hüseyin SARIKAYA                       Yaşar KAŞLI                                               Naci ÇIRÇIR

  Sağlık Müdür Yardımcısı    Yönetim Hizmetleri Şube Müdürü            V.H.K.İ.    

                           

Copyrigt © 2016 ® Aksaray il Sağlık Müdürlüğü aksarayweb.net Mrt